Kerkelijk Bureau

Het Kerkelijk Bureau is gesloten van maandag 10 juli t/m maandag 24 juli. In die tijd worden er geen collectebonnen verstuurd en/of rondgebracht!
In de zomerperiode is het Kerkelijk Bureau alleen geopend op maandag 31 juli, maandag 7 en maandag 14 augustus van 9.30 uur – 11.30 uur.
Vanaf 21 augustus is het Kerkelijk Bureau weer geopend volgens de normale openingstijden.

U vindt Marianne Nabé in de De Heul, Nieuwe Hoven 141, 4205 BC Gorinchem. Ruimte 5, achter de trap.
De openingstijden en contactgegevens:

maandag, dinsdag en donderdag van 9.30 uur – 11.30 uur.
Tel: 0183-626165 en
e-mail: kb.prot.gem.gorinchem@gmail.com.

Het grote kopieerapparaat staat nu ook in de De Heul. In de Exoduskerk staat een klein apparaatje, dat alleen voor enkele kopieën kan worden gebruikt. Als u geregeld grote partijen kopieert en als u nu een sleutel heeft van de Exoduskerk, dan kunt u via het Kerkelijk Bureau een sleutel van De Heul krijgen als u tekent voor ontvangst en de Exoduskerk-sleutel inlevert. Het reproductie-apparaat van wijk 3 blijft voorlopig nog gewoon staan in de Exoduskerk.